Projekt spolufinancuje

Vážení klienti Zelenej stráne,

týmto Vás srdečne pozývame na deň otvorených dverí na Zelenej stráni (budovy C2), kde si možete pozrieť už Vami zakúpené byty.
Obhliadky budú prebiehať v dňoch 26-27.8.2020 (streda, štvrtok) od 09:30 do 16:00. Každú pol hodinu vedia dvaja pracovníci ZS vybaviť maximálne dve osoby. K jednej nehnuteľnosti sa môžu prihlásiť max 2 osoby. Nahlasujte sa prosím na mailovej adrese: kotus@zelenastran.sk, najneskôr do 24.8 do 14:00 hod. Podmienkou je pevná obuv, deti na stavbu nemajú vstup povolený.

Tešíme sa na Vás.

Milí klienti s potešením Vám oznamujeme, že budovy C1, A4 a B3 boli zapísané na LV ako skolaudované, preto prosím vyzvite Vašich finančných poradcov a banky, aby Vám vypracovali Záložné zmluvy. Ďakujeme.

Vážení klienti, s radosťou Vám oznamujeme, že dňa 12.7.2019 nadobudlo právoplatnosť a vykonateľnosť kolaudačné rozhodnutie č. MK/A/2019/09816/III/PYT, ktoré vydalo Mesto Košice a ktorým sa povolilo užívanie bytových domov A4, B3, C1 stavby „ZELENÁ SRÁŇ RESIDENTIAL PARK„ O ďalších krokoch Vás budeme informovať mailom.

Vážení klienti využite možnosť výberu toho správneho bytu s rôznymi dispozíciami pre vás a Vašu rodinu a bývajte v tichej lokalite v náručí prírody. V ďalšej etape nášho projektu sme pre Vás pripravili komfortné a úsporné bývanie s energet.triedou A+ a sedemkomorovými oknami. Výstavbu plánujeme dokončiť do konca roka 2020.
Bývať na Zelenej stráni sa oplatí!

Vážení klienti Zelenej stráne s radosťou oznamujeme, že sme nadobudli stavebné povolenie na výstavbu 3.etapy a autobusovej zastávky.
Výstavba sa už začala. Ďakujeme za trpezlivosť.

Aktuality

Zelená stráň v trendy:dnes

Zelená stráň v trendy:dnes

Zelená stráň v trendy:dnes

Aktuálna výstavba

Aktuálna výstavba

pozrite si aktuálny stav výstavby Zelenej stráne a jej progres

Šarkaniada 2015

Šarkaniada 2015

MESTSKÉ ČASTI KOŠICKÁ NOVÁ VES A DARGOVSKÝCH HRDINOV VÁS POZÝVAJÚ NA ŠARKANIÁDU 2015 na ZELENEJ STRÁNI

Partneri výstavby Rezidenčného PARKU

Plast mont Plast mont Plast mont Plast mont

NEPREMEŠKAJTE naše AKCIE

Zanechajte nám
Vaše kontaktné údaje

a my sa s Vami skontaktujeme

Máte otázku? Napíšte nám, spojíme
se s Vámi do 24. hod.